Menu Zavřít
Více Zavřít

Archiv článkůV kategorii 'Tiskové zprávy' vyšly tyto články

8.2.2021Loňský rok nevyšel dle představ, rok 2021 bude náš | redakce
Rok 2020 se zapsal do historie jednou velkou černou kaňkou. Pandemie zasáhla celý svět napříč všemi odvětvími a ochromila celou společnost. Včetně sportu. Věříme však, že nepříznivá situace se brzy obrátí v náš prospěch a budeme moci natáhnout sítě a opět roztočit míče nejen na nohejbalových hřištích.
3.7.2020Světový šampionát v nohejbalu se posouvá na rok 2021 | Redakce
Výkonný výbor Českého nohejbalového svazu na svém úterním zasedání oznámil přesunutí nohejbalového šampionátu na rok 2021. Mistrovství světa se mělo v původním termínu konat letos v listopadu v pražském O2 universum. „I přes stále zlepšující se situaci v boji s koronavirem jsme došli k závěru, že mistrovství o rok odložíme. Aktuální mezinárodní situace v oblasti cestování i složitá ekonomická situace nám vzhledem k početné účasti zahraničních hráčů a fanoušků nedává lepší možnost než odložení nohejbalového svátku na listopad 2021. Nejdůležitější pro nás jako organizátory je zajištění zdraví sportovců, fanoušků a všech lidí na šampionátu,“ uvedl prezident nohejbalového svazu Kamil Kleník.
8.1.2020Příští zastávka Českomoravská! Do Česka znovu míří nohejbalové MS, poprvé se představí v Praze | Jiří Čmucha
Fanoušci nohejbalu zbystřete! Největší hvězdy světového nohejbalu se příští rok v listopadu sjedou do Prahy, aby ve zbrusu novém multifunkčním kulturním a kongresovém centru O2 universum poměřily síly v rámci mistrovství světa. Ve čtvrtek dopoledne, 399 dní před začátkem mistrovství, to na tiskové konferenci v Kayak Beach Baru v Praze oznámil prezident Českého nohejbalového svazu Kamil Kleník spolu s členem reprezentace a několikanásobným mistrem světa Ondřejem Vítem, ambasadorem mistrovství Davidem Svobodou a statutárním ředitelem společnosti Botas Františkem Nestávalem.