Menu Zavřít
Více Zavřít

Archiv článkůPosledních 30 článků

8.1.2020Příští zastávka Českomoravská! Do Česka znovu míří nohejbalové MS, poprvé se představí v Praze | Jiří Čmucha
Fanoušci nohejbalu zbystřete! Největší hvězdy světového nohejbalu se příští rok v listopadu sjedou do Prahy, aby ve zbrusu novém multifunkčním kulturním a kongresovém centru O2 universum poměřily síly v rámci mistrovství světa. Ve čtvrtek dopoledne, 399 dní před začátkem mistrovství, to na tiskové konferenci v Kayak Beach Baru v Praze oznámil prezident Českého nohejbalového svazu Kamil Kleník spolu s členem reprezentace a několikanásobným mistrem světa Ondřejem Vítem, ambasadorem mistrovství Davidem Svobodou a statutárním ředitelem společnosti Botas Františkem Nestávalem.
8.1.2020Informace o vstupenkách na MS 2020 v Praze! | Jiří Čmucha
Nohejbalové mistrovství světa v Praze se nezadržitelně blíží. Pro všechny, kteří se už nemohou dočkat nohejbalového svátku v pražském O2 universum, přinášíme aktuální informace o prodeji vstupenek. První vlna veřejného prodeje balíčků vstupenek je plánována na první polovinu února 2020.
3.2.2020Oficiální prodej vstupenek ZAHÁJEN! | Redakce
JE TO TADY! Od pondělí 3. února si můžete prostřednictvím serveru TICKETMASTER koupit vstupenky na mistrovství světa v nohejbalu 2020, které se uskuteční v novém multifunkčním centru 02 universum v Praze. Neváhejte a zajistěte si vstupenky na největší nohejbalovou akci světa co nejdříve.
2.4.2020Prohlášení prezidenta ČNS k pandemii COVID-19 | redakce
Celá naše země se potýká s pandemií zapříčiněnou novým typem koronaviru COVID-19, se kterým se dá úspěšně bojovat zejména karanténou a opatřeními vedoucími k vyloučení přenosu nákazy mezi lidmi doplněnou důslednou osobní hygienou.
3.7.2020Světový šampionát v nohejbalu se posouvá na rok 2021 | Redakce
Výkonný výbor Českého nohejbalového svazu na svém úterním zasedání oznámil přesunutí nohejbalového šampionátu na rok 2021. Mistrovství světa se mělo v původním termínu konat letos v listopadu v pražském O2 universum. „I přes stále zlepšující se situaci v boji s koronavirem jsme došli k závěru, že mistrovství o rok odložíme. Aktuální mezinárodní situace v oblasti cestování i složitá ekonomická situace nám vzhledem k početné účasti zahraničních hráčů a fanoušků nedává lepší možnost než odložení nohejbalového svátku na listopad 2021. Nejdůležitější pro nás jako organizátory je zajištění zdraví sportovců, fanoušků a všech lidí na šampionátu,“ uvedl prezident nohejbalového svazu Kamil Kleník.
8.2.2021Loňský rok nevyšel dle představ, rok 2021 bude náš | redakce
Rok 2020 se zapsal do historie jednou velkou černou kaňkou. Pandemie zasáhla celý svět napříč všemi odvětvími a ochromila celou společnost. Včetně sportu. Věříme však, že nepříznivá situace se brzy obrátí v náš prospěch a budeme moci natáhnout sítě a opět roztočit míče nejen na nohejbalových hřištích.
20.4.2022Informace o MS 2022 v Praze! | Redakce
Pevně věříme, že letošní rok se fanoušci nohejbalu konečně dočkají tak dlouho odkládaného mistrovství světa. Po dlouhém čekání je nové datum MS v nohejbalu stanovené na 4.11.-6.11. 2022. Hlavní halou této akce v je pražské O2 Universum.