Menu Zavřít
Více Zavřít
Arény a vstupenky

Informace o vstupenkách na MS 2020 v Praze!

8. 1. 2020 | Jiří Čmucha
Nohejbalové mistrovství světa v Praze se nezadržitelně blíží. Pro všechny, kteří se už nemohou dočkat nohejbalového svátku v pražském O2 universum, přinášíme aktuální informace o prodeji vstupenek. První vlna veřejného prodeje balíčků vstupenek je plánována na první polovinu února 2020.
 

Řádní členové v předprodeji a s výhodou!

V první polovině prosince byly postupně odeslány informace s nabídkou balíčků vstupenek za zvýhodněné ceny řádným členům a orgánům Českého nohejbalového svazu a zástupcům KNS.

Upozorňujeme, že tato nabídka je cílena pouze na kluby, respektive spolky sdružené a řádně registrované v ČNS a je časově i množstevně omezená. Registrovaní členové tak mohou využít předvánoční nabídky balíčku vstupenek na celý program MS.

Nákup je možný ve výši 2 balíčků vstupenek ke každému zaslanému unikátnímu kódu. Tyto kódy jsou v tuto chvíli rozesílány každému spolku jednotlivě na oficiálně evidované e-mailové adresy v registračních kartách systému ČNS. Každý spolek obdrží různý počet unikátních kódů podle propočtu zohledňující počet družstev hrajících oficiální soutěže ČNS, počet mládeže a počet hráčů registrovaných v registru ČNS. Výhodou tohoto předprodeje, vedle nižší ceny, je i možnost vybrat si jako první volná místa v jednotlivých sektorech.

Pro výše zmiňované řádné členy ČNS bude v předprodeji k dispozici 800 balíčků vstupenek za zvýhodněnou cenu. Po jejich vyčerpání budou moci řádní členové i nadále nakupovat prostřednictvím unikátních kódů (kterých bylo vygenerováno celkem 1000 ks, což představuje až 2000 balíčků vstupenek), ale již za běžnou cenu určenou pro oficiální prodej, k jehož spuštění dojde v první polovině února 2020.

Vstupenky pod stromečkem jako dárkový poukaz

Pokud zvažujete nákup vstupenek na mistrovství světa v nohejbalu jako dárek, můžete využít možnosti nákupu/nabití dárkové poukázky na stránkách ticketmaster.cz V únoru, po spuštění oficiálního prodeje, právě zde budete moci uplatnit Vámi zakoupenou poukázku.

Další podrobnosti o prodeji balíčků vstupenek, jednotlivých kategoriích a včetně cenové nabídky najdete v sekci Vstupenky.

Aktuality a novinky o MS v Praze sledujte také v události na Facebooku.