Menu Zavřít
Více Zavřít
Arény a vstupenky

Prohlášení prezidenta ČNS k pandemii COVID-19

2. 4. 2020 | redakce
Celá naše země se potýká s pandemií zapříčiněnou novým typem koronaviru COVID-19, se kterým se dá úspěšně bojovat zejména karanténou a opatřeními vedoucími k vyloučení přenosu nákazy mezi lidmi doplněnou důslednou osobní hygienou.
 

Vím, že se to osobně dotýká vás všech a že pečlivě sledujete vývoj vládních opatření, které nás mají co nejvíce ochránit a snad i v brzké době umožnit návrat některých činností, které jsou nyní zakázány. I naše sportovní činnost již byla touto skutečností ovlivněna a zcela jistě i nadále bude. Proto vám touto cestou přinášíme několik informací k nadcházejícímu soutěžnímu období.

I když v současné době situace v České republice nespěje k tomu, že bychom nemohli organizovat plánované MS v Praze v termínu 27. - 29.11.2020, tak se přesto musíme připravit i na tuto možnost. A to zejména na případné omezení startu zahraničních účastníků, kterých by se dotýkal případný zákaz vstupu cizinců z určitých destinací na naše území.

Budeme tento vývoj také průběžně sledovat a související rozhodnutí bychom vydali s dostatečným předstihem vzhledem k uzavřeným smlouvám o pronájmu a službách v O2 universum. Snad budeme moudřejší za několik měsíců a budeme se moci poučit z mezinárodních akcí ostatních sportovních odvětví.

V žádném případě by majitelé již zakoupených vstupenek o své peníze nepřišli, protože bychom je buď vraceli zpět nebo prodloužili jejich platnost na nový termín konání MS, který by se pravděpodobně přesunul na rok 2021.

Závěrem vám všem chci popřát hodně pevné vůle, zdraví a štěstí v boji se zákeřným virem. A rád bych touto cestou poděkoval vám všem, kdo se podílíte svou osobní účastí na pomoci druhým a na zajištění nouzového chodu sportovních zařízení.